Hizmetlerimiz

İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku

Öndül Avukatlık Bürosu, gayrimenkul satımı ve kirası, ipotek tesisi ve fekki, ayni haklara ilişkin tasarruflar ve inşaat sözleşme ve projelerinin hazırlanması gibi gayrimenkul ve eşya hukuku alanında yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir.

Profesyonel gayrimenkul değerlemesi gerektiren büyük ve komplike gayrimenkul yatırım projelerinde hukuki danışmanlık veren Büromuz, müvekkillerinin yatırımlarından maksimum fayda sağlaması için bu alanda deneyimli kadrosu ile birlikte faaliyet göstermektedir.

Satış vaadi, ticari kira ve satın alma anlaşmaları, imtiyazlı tahsisler, ortak kalkınma anlaşmaları, mimari telif ve lisans anlaşmaları, FIDIC sözleşmeleri, alt yüklenici, mühendislik ve alım sözleşmeleri ile yönetim sözleşmeleri dâhil olmak üzere inşaat ile ilgili her türlü anlaşmanın yazımı ve müzakeresi konularında hizmet vermekteyiz.

Müvekkillerimizi idari izinler ve hükümet izinleri, tapu ve kadastro gereklilikleri ve yapım izinleri konusunda temsil etmekte onlara hukuki görüş vermekteyiz.